רובי ארומתרפיה - רפואות וסגולות

איך להחזיר את הזרימה של הכספים לחייכם?

רובי יהודה

רובי יהודה

ידוע מזה זמן רב שחיינו משתנים וזורמים לפי העונות ומצב הירח. 🌖
הירח משפיע על תנודת הגאות והשפל של המים במעגליות.
וכמו בטבע, לכל אחד מאיתנו יש מעגל אישי 🎡 שכולל זמנים של גאות וזמנים של שפל ויש להם מחזוריות: במערכות יחסים, ברגשות, בדפוסי שינה, בכסף ועוד.
אז איך נתמודד עם מחזוריות של כספים, במיוחד כאשר אנחנו בשפל ?
👈🏻 אם אתם בימים שבהם כסף נכנס
הכל בסדר –אלו ימים נהדרים בשבילכם, 💵 אך זכרו לשלוט בתודעתכם ולא לחבל בזרימה שלכם.
יש אנשים שכאשר הם מאוד עסוקים, הם מייחלים להאטה ולשקט, לכן הם “משדרים” את התודעה הזאת ליקום ותוך שבוע-שבועיים, הם מוצאים את עצמם מקבלים האטה בהכנסות ומופתעים ‘למה זה קרה לי?…’
בזמנים כאלו אני מציע;לשמור על תודעה של הודיה, אך עם רצון לקבל עוד –אמרו: “תודה ייקום על הטוב, אבל עוד, אני מוכן/ה לקבל עוד” . 🙏🏻 לא לומר רק “תודה” וזהו, כי אז אתם מצהירים שקיבלתם מספיק ואתם סוגרים את השער לשפע עתידי.
בימים של זרימה, המשיכו את עבודות המיגנוט האנרגטי, שימרו על מנועי היצירתיות גבוהים.השתמשו בחומרים כמו: “אבן שואבת”, “מושך לקוחות”, “אריה זהב” וכד’.כסף הוא החלפת ערך,אנשים יחליפו כסף, תמורת הערך שאתם מציעים להם.העניקו צבע לאנרגיה של רווחה כלכלית, התרכזו בצבע הזה ותנו לאנרגיה להתפשט בתוככם ואף מחוץ לכם, לעולם.

👈🏻 אם אתם בימים שבהם יותר כסף יוצא מאשר נכנס, ↩️ הימנעו מלהיכנס לדיכאון ולחוסר ביטחון בתקופות כאלו…
הזכירו לעצמכם, שימים בהם מוציאים כסף הם זמניים בלבד, אחרי כל ירידה יש עליה והזדמנות חדשה.שפע הוא השווי של האנרגיה החיונית שלנו, אם אתם ממקודים רק בלתת מעצמכם למטלות שאתם “חייבים” לעשות, אבל אין לכם זמן להזין את עצמכם בחוויות שגורמות לכם להרגיש טוב, אז אתם תראו את זה, כהשתקפות בכספים שלכם, כסף יברח לכם מבין האצבעות.לא משנה כמה אתם מרוויחים או כמה תצמצמו הוצאות, תמיד תוציאו יותר כסף ממה שתקבלו.
מכיוון שאתם לא מזינים את עצמכם באנרגיה חיובית. התודעה שלכם ממוקדת רק במה שאתם “חייבים לעשות” ולכן אתם יוצרים לעצמכם חובות.
עשו משהו כייפי למען עצמכם בזמנים כאלו – כל יום מצאו משהו קטן שמזין את הנפש שלכם, בכדי להחזיר את הזרימה ולהפוך את היום שלכם ליותר חיובי.לכו לים, למכון כושר, תעשו מדיטציה, שחקו עם ילדים,קנו לעצמכם משהו קטן שרציתם מזמן, קיראו ספר טוב,סדרו את הארון או את הגינה.הקפידו לשרוף קטורת “אריה זהב” (מומלץ!), “שומר הכסף”, “פותח שער” או ה”מפתח”, השתמשו בשמן “שלם לי”. קצת קסם ירים את רוחכם ויעזור לכם לעבור את הימים שבהם כסף יוצא.

👈🏻 אם אתם בימים בהם כסף יוצא ולא נכנס בכלל-יכולים לסמן חסימה ועכיבות אנרגטיות 🖐 חסימות יכולות להיות נפשיות, רגשיות, גופניות וכד’
זה הזמן לשרוף קטורת “שלמה המלך”, או ” חלטת תטהיר” או “המפתח”, בכדי לגרש כל תקיעות, או שליליות שחוסמים אתכם. זהו גם זמן טוב להתבונן בסגנון החיים שלכם ולמצוא את גורם החסימה שלכם ומה אתם יכולים לעשות בנידון?
לפעמים החסימות נוצרות על ידכם ולפעמים נוצרות על ידי אחרים.
יש חסימות שאפשר להעלים תוך שניות, (כמו הרגשה שלילית) ויש כאלה שהן לא כל כך קלות, כמו קומפלקסים של של כעס או ייסורים שגורמים לתקיעות, או בן/ או בת זוג שכל הזמן מוצאים כספים מהחשבון שלכם, מבלי להתחשב בכם.
תעבדו עם הקטורת “חלטת תטהיר”, “שלמה המלך”, או “המפתח”… תתיעצו בי או באנשי מקצוע, בכדי לזהות את החסימה שלכם ולשחרר אותה.

👈🏻 אם אתם בימים שבהם כסף לא נכנס ולא יוצא –אלו תקופות מוזרות, שמסמלות שיש לכם אי בהירות, לגבי מה שאתם באמת רוצים מהחיים, אתם לא ברורים לגבי החזון שלכם.
בימים אלו, בחרו רק עשייה שעושה לכם טוב, חשבו איפה אתם רוצים להיות בעוד חצי שנה, שנה, שנתיים ובנו לכם לוח חזון בהתאם.הצטרפו לעמותות, להרצאות ולסדנאות, לכו למוזיאונים וצאו לטבע, במקום לשכב במיטה.נסו למצוא מקורות להשראה שיובילו ליצירת חזון חדש.
עליכם לכתוב סיפור חדש לחייכם, סיפור שבו אתם חלק מהעולם, מאושרים, תורמים לאחרים ומרוויחים.
בתקופות שכאלה, טוב לשרוף את קטורת “המפתח” ולפתוח את השערים לעולם ולברכה.
✨ ככל שתעבדו נכון אנרגטית, כך יהיו לכם פחות ימים שבהם כסף ייצא ויותר ימים שבהם כסף יכנס .
בהצלחה.
שלכם,
רובי ארומתרפיה-
רפואת האמהות שלנו
054-2494610

אהבתם את הפוסט?  שתפו אותו עם החברים 😊

שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

פוסטים אחרונים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

iw עִבְרִית
X

טופס יצירת קשר

המוצר התווסף לסל הקניות בהצלחה.

דילוג לתוכן